Genel Müdürümüzün Göreve Başlama Mesajı 14.08.2023

2005’ten bu yana, enerji alanında öncü çalışmalara imza atarak, ulusal kaynağımız olan çevre dostu jeotermal enerjiyi en uygun koşullarda toplum hizmetine sunan İzmir Jeotermal Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, Yönetim Kurulumuzun 14.08.2023 tarih ve 2023/12 sayılı kararıyla İzmir Jeotermal A.Ş. Genel Müdürü olarak görevime başlamış bulunmaktayım.

Liderliğimde, tüm ekibimizle birlikte şirketimizi daha yüksek başarılara taşımak için; takım çalışmasına dayalı, kaynaklarımızı etkin ve verimli bir şekilde kullanarak ve kamusal yararı göz önünde bulundurarak hizmet sunmak temel prensibimiz olacaktır.

Geleceğin ihtiyaçlarına temiz ve sürdürülebilir çözüm sunan jeotermal enerjinin gücünü daha fazla kullanıcıya ulaştırarak, sürdürülebilir geleceğe katkı sağlama sorumluluğuyla, çalışmalarımıza kararlılıkla yön çiziyor olacağız.

Bu süreçte temel ilkemiz, İzmir Jeotermal A.Ş. Kalite Yönetim Sistemi'ne, sağlık, güvenlik, emniyet ve çevre standartlarına uygun hizmet anlayışıyla, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında karşılamaktır. 

Bu duygularla; şahsıma bu görevi tevdi eden Yönetim Kurulumuza şükranlarımı sunar, tüm paydaşlarımızla beraber güzel bir çalışma dönemi geçirmemiz temennisiyle selam ve saygılarımı sunarım.

 

Cemil Özgür ÖNEĞİ

     Genel Müdür